GT Racing: Hyundai Edition

GT Racing: Hyundai Edition 1.0.0

Pobieranie nie jest już dostępne. Może to być spowodowane przerwą dystrybucji programu, problemami z jego bezpieczeństwem lub z innych powodów.

Możesz pobrać te alternatywy:

Dynamiczne wyścigi w stylu Gran Turismo na Android

GT Racing: Hyundai Edition to specjalne wydanie gry GT Racing: Motor Academy Free+ sponsorowane przez koreańskiego producenta samochodów. Gra jest darmowa i pozwala nam zasiąść za sterami dwóch specjalnych modeli Hyundaia.GT Racing: Hyundai... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Ciekawe rozszerzenie serii GT Racing
  • Dwa oryginalne modele Hyundaia

Wady

  • Mało tras i samochodów

Niezły
6

GT Racing: Hyundai Edition to specjalne wydanie gry GT Racing: Motor Academy Free+ sponsorowane przez koreańskiego producenta samochodów. Gra jest darmowa i pozwala nam zasiąść za sterami dwóch specjalnych modeli Hyundaia.

GT Racing: Hyundai Edition to gra wyścigowa na telefony i tablety Android w stylu konsolwej gry Gran Turismo. Mamy do wyboru dwa samochody: Hyundai Genesis Coupe i Hyundai i-oniq. Ten ostatni model, to najnowocześniejszy samochód z Hyundaia z napędem hybrydowym. Do dyspozycji mamy dwa tory - Monte Carlo i Scandinavia.

GT Racing: Hyundai Edition nie zachwyca ani grafiką, ani wyborem aut czy ilością tras. Jest jedynie miłym roszerzeniem GT Racing: Motor Academy Free. Jeśli lubiłeś tę grę, to Hyundai Edition Ci się spodoba. Darmowych gier wyścigowych nigdy za wiele.

Najczęściej pobierane Wyścigi na android

Opinie użytkowników o GT Racing: Hyundai Edition

Sponsorowany×